Проект з утилізації осаду стічних вод і водоочищення

Очищення стічних вод від забруднювачів і водопідготовка одна з проблем сучасного розвитку міст. У світі є досить велика кількість підприємств які використовують різні технології очищення води.
При очищенні вод генерується досить велика кількість мулового осаду який утворюється з домішок і забруднювачів очищеної води. Зазначений осад, є забруднювачем який шкідливо впливає на навколишнє середовище.
Підприємства здійснюють діяльність з очищення стічних вод, різним способом вирішують проблему пов’язану з утилізацією мулу. Деякі, просто їх накопичують в місцях зберігання (мулових полях), деякі спалюють і т.п., і в основному рішення для проблеми мулу, не є інвестиційно вигідним.
Нашою компанією, було розроблено технологічне рішення, що дозволяє вирішити проблеми накопичення мулу і зробити його утилізацію, комерційно вигідною. Опис зазначеного проекту можна знайти на сторінці https://www.efec.com.ua/uk/vodoochistka

Опис сировини і відходів в картинках, яке можна переробити (утилізувати)

ІПЕК в рамках роботи з інвестиційними проектами розроблений проект з утилізації відходів міст і промислових виробництв. Проект передбачає створення підприємства по переробці (конверсії) вихідного вуглецю-яке містить сировини є відходами виробництв або низькокалорійним паливом, в енергоносії або тепло / електро-енергію.

tverdue_butovue_otxodu

Проект передбачає різні організаційні форми його реалізації. Так, до участі в проекті можуть бути залучені як національні державні організації та установи в тому числі і органи місцевого самоврядування, так приватні особи, інвестора і т.п.
В рамках проекту передбачається використання технологій випробуванних компанією, і які дозволяють переробити різноманітну сировину в продукти з високою споживною вартістю. Наочний приклад сировини, що переробляється в картинках, ви можете побачити на сторінці https://www.efec.com.ua/uk/pererabatuvaemoe_surio

Інвестиційний проект з переробки відходів міських систем і промислових виробництв

ІПЕК в рамках роботи з інвестиційними проектами розроблено проект з утилізації відходів міст і промислових виробництв. Проект передбачає створення підприємства (промислової установки) яке буде здійснювати переробку (конверсію) вхідної сировини яка містить вуглецеві сполукии, які є відходами виробництв або низькокалорійним паливом, в енергоносії або тепло / електро-енергію.
Промислова установка працює в автономному режимі. Переробка сировини в енергоносії (паливо) або інші продукти, дозволяє отримати економічний ефект, який робить проект таким, що окупається в період 2-3 року.
Обсяг фінансових вкладень і потужність виробництва, по суті залежить тільки від побажань Замовника. Детальніше про проект читайте на сторінці https://www.app-invest.com.ua/uk/proekt-ekologia